Вт, 7 Січ 25
8.7°C

Чи безпечно в Білозерці?

life 18 Грудня, 2017

На своїй сторінці в фейсбук “Придніпровська Зірка” опублікувала інформацію про вчинені злочини, а саме: 

Обкрадання помешкань бізнесменів у Білозерці не обговорював хіба що німий. Будинки грабують серед білого дня за відсутності господарів. Головна мета зловмисників – гроші і коштовності. Навіть не маючи досвіду роботи у поліції, можна зрозуміти, що це справа одних рук.
У минулому році подібна біда сталася і з моєю родиною. Зловмисники скористалися нашою відсутністю і перевернули з ніг на голову увесь будинок. Але, на їхнє глибоке розчарування, ризик був не виправданий. Декілька тисяч гривень і три ювелірні вироби, мабуть не те, на що вони розраховували.
Як з’ясувалося, злочин планувався доволі довго. За нашою родиною стежили декілька місяців. Пригадую, коли виходила на роботу завжди зустрічала біля будинку незнайомців.
А після крадіжки на вулиці чомусь завжди було порожньо… До будинку зловмисники потрапили через вікно з боку сусідів. Останні ж завжди бачать, як падає листя з дерева на межі, а от зловмисників з драбиною не помітили. На заваді крадіям не стали ні залізна решітка, ні євровікно, яке вони відчинили без особливих зусиль, навіть не пошкодивши. Чотирилапого охоронця у дворі не було, адже за декілька місяців до злочину він смертельно занедужав. Згодом ми зрозуміли, що собаку отруїли. Якби ви тільки бачили, що творилося в оселі після візиту непроханих гостей! Вони перерили кожен клаптик, усі речі були розкидані по кімнатах. Не тіште себе надією, що маєте унікальну схованку, вони знають, де шукати. Крадіжку ми виявили, коли злочинці тільки-но накивали п’ятами. Майже відразу подзвонили до поліції, але зловмисників й досі не знайшли.
Після того у Білозерці сталося ще не одне пограбування приватних підприємців. Скоріш за все, навідники були ті ж самі. Недарма білозерці вважають, що нових жертв допомагають знайти місцеві: ті, що мали або мають проблеми із законом.
Аналізуючи пережите, можна зробити певні висновки. По-перше, не купуйте золото, від нього завжди якісь проблеми. По-друге, не зберігайте вдома великі суми грошей. Інтернет-гаманці хоч й не стовідсотково безпечні, проте все ж надійніші за домашні схованки. По-третє, не залишайте будинок без нагляду, особливо, коли їдете на відпочинок. В ідеалі, звісно, треба встановити відеоспостереження. Звертайте увагу на незнайомців, які вештаються біля вашої оселі, намагайтеся запам’ятати їхні обличчя. Пам‘ятайте, що ваш захист і безпека залежить тільки від вас самих.
Повернути втрачене я не сподіваюся. Дякувати Богові, моя родина залишилась не ушкодженою. Втрачене наживемо, було б лише здоров’я. Проте дуже хотілося почуватися в цій країні більш захищено…

З огляду на викладене, не слід розраховувати на допомогу правоохоронних органів, а залишається лише надіятися тільки на самого себе.