
Як обрати павербанк: корисні поради від фахівця
У зв’язку зі складною енергетичною ситуацією в країні, постійними атаками ворога на енергосистему та щільними графіками відключень світла, кожному варто замислитися над альтернативними джерелами електроенергії.
Вирішити проблему із підзарядкою ґаджетів під час блекаутів допоможуть павербанки.
Який саме зовнішній акумулятор варто обрати, нашому виданню розповів подавець-консультант профільного магазину.
“Найперше, треба визначитися, для чого його будете використовувати і скільки пристроїв плануєте одночасно підключати. Адже від цього залежить, що вам потрібно і скільки має бути роз’ємів у портативному зарядному пристрої. Дізнатися ємність потрібного вам павербанка просто: додайте ємність усіх пристроїв, які плануєте заряджати. Звичайно, що більший цей показник у акумулятора, то краще”, ‒ радить продавець-консультант Олег.
Варто знати, що важчий павербанк, то більший об’єм батареї і, відповідно, дорожчий.
Пристрій до 9000 мАг підходить для щоденного використання, допоможе заряджати телефон упродовж дня.
Від 10 000 до 19 000мАг – не потребує підзарядки кілька днів. Приблизно зарядить телефон до 5 разів, або кілька інших пристроїв.
Павербанк із ємністю від 200 000 мАт і більше може підживлювати кілька девайсів і навіть ноутбук, роутер чи планшет.
“Потужніші павербанки виробник виготовляє у металевому корпусі ‒ цей нюанс покупцеві треба знати. Такі пристрої надійніші, до речі, в експлуатації. Раджу також звернути увагу на те, що дешевші моделі зовнішніх акумуляторів продаються без кабеля для зарядки. У таких випадках рекомендую дізнатися тип USB-роз’ємів, які є у павербанка. Є моделі із вмонтованим кабелем. Тут також треба точно знати, які роз’єми у ваших ґаджетах”, ‒ розповідає фахівець.
Важливим показником є вихідна сила струму зовнішнього акумулятора. Від неї безпосередньо залежить швидкість зарядки пристрою. Чим вона вища – тим швидше буде заряджатися смартфон.
“Щоб підібрати оптимальний варіант, зверніть увагу на заводські параметри ваших пристроїв: дані в графі OUTPUT на акумуляторі павербанка повинні бути не меншими, ніж потрібна вихідна кількість ампер, що вказав виробник телефона”, – радить Олег.
Деякі дорожчі моделі мають функцію швидкої зарядки. Вона дозволяє істотно зекономити час зарядження ваших девайсів. Тому про наявність цієї опції обов’язково варто уточнити у продавця або самостійно знайти інформацію в технічній документації чи на сайті виробника.
“Завжди рекомендую клієнтам знайти інформацію про те, яку швидку зарядку підтримують ґаджети, що плануються заряджати. Відповідно до цих параметрів обирати павербанк. Інакше є ризик заряджати свій смартфон базовою потужністю впродовж двох, а то і трьох годин. А з нашими графіками вимкнень світла це доволі незручно. Ще важливо, щоб на павері був екранчик, чи індикатори, які інформують про стан зарядки пристрою. Це дрібничка, та досить важлива під час експлуатації акумуолятора”, – ділиться хитрощами Олег.