Активістки зі Станіславської громади взяли участь у навчанні Школи фасилітаторок
Представниці Станіславської громади навчалися на 2-му модулі Школи фасилітаторок. У триденному тренінгу взяли участь активістки із шести громад Херсонщини.
Про це повідомляють на сторінці Станіславської сільської територіальної громади у Facebook.
Школа фасилітаторок для представниць територіальних громад-партнерок проходила 21-23 жовтня в Івано-Франківську.
Ключовими темами навчання були:
-
фасилітаційна сесія;
-
конфлікти.
Упродовж триденного курсу активістки громад навчалися готуватися до фасилітації та підбирати потрібні інструменти; створювати дизайн фасилітації та узгоджувати його з клієнтом; засвоювали методи фасилітаторської майстерності; вчилися реагувати на конфлікти, ненасильницькій комунікації у фасилітації, а також ознайомилися з етикою фасилітатора; засвоїли навичкам психологічної підтримки, зокрема самої себе.
“Матеріал був дуже цікавий та доступно викладений неперевершеними тренерками: Ольгою Жуковою та Наталією Чермошенцевою. Тож, усі повертались додому натхненними та вмотивованими!”, – зазначили учасниці другого модуля.
По завершенню третього навчального дня всі учасниці отримали сертифікати про успішне проходження 2-х модулів загальною тривалістю 64 години.
Школу фасилітаторів і фасилітаторок організував та провів виконавчий партнер Програми DOBRE. Голос громад – Херсонщина ГО ГЦ “Нова_генерація” в межах Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine – USAID Україна.
- Жінки з Херсонщини та переселенки можуть стати учасницями програми “Запусти власну справу”. Заняття проходитимуть у Києві протягом 21-24 листопада.
- У Благодатному Чорнобаївської громади пройшов фестиваль “Мистецький шлях”. Вік учасників склав від 6 років до 75. Найкращі номери покажуть на гала-концерті у Миколаєві у листопаді.
- На форумі громад “Відновлення Каховського регіону: довкіллєві реалії” побував керівник Дар’ївської громади. Захід проходив 16-18 жовтня у Львові. Учасники запропонували пропозиції пріоритетів гуманітарного розмінування, обміркували відновлення Каховського водосховища.