Ср, 1 Січ 25
4.1°C

Танцівники з “Оазису” зібралися разом на батл

Ella 25 Серпня, 2019

Більше 300-та дітей з Херсона та районів області 22 серпня 2019р. приїхали до Антонівки на танцювальний батл. Білозерські та надеждівські юні танцівники та танцівниці теж показали свої уміння. Хто був кращим, бачили кореспонденти Суспільного

Учасникам танцювального батлу від трьох до двадцяти. Навчаються у різних освітніх закладах міста і області. Об’єднує їх те, що всі вони – учасники одного танцювального колективу “Оазис”. Сьогодні вперше зустрілися повним складом, щоб позмагатися та показати свої уміння.

“Сьогодні ми об’єднали величезну кількість дітей – більше трьохсот осіб. Будемо проводити гавайський батл, де діти будуть показувати свої таланти і майстерність виконання танців. Більш за все діти люблять хіп-хоп, для них цей напрямок, який розвивається дуже сильно. Ось хіп-хоп і джаз-фанк. Звичайно, ми займаємось і класикою, але діти більше люблять сучасні види танців”, – розповідає Ірина Леманіч, керівниця танцювального колективу “Оазис”.

Під час свята не лише діти танцювали, танцювали і їх мами. Адже тренери “Оазису” проводять фітнес-заняття і для батьків.

На фото: білозерські фітнес-мами

На фото: надеждівські фітнес-мами

Директорка херсонської школи №55 Наталія Біль прийшла підтримати своїх учнів. На базі цього навчального закладу учасники танцювального колективу 23 роки тому робили перші кроки, говорить жінка: “Мені подобаються усі види танців. Найбільше я радію за те, що це один зі способів вести не просто активне життя, а і спортивне, і здорове життя для школярів. Тому я підтримую будь-які види творчої діяльності, в тому числі й танці. Зокрема той стиль, яким займаються учні, мені дуже до вподоби”.

Антон Власюк, директор наукового ліцею в Білозерці, влаштовує у своєму селищі бали, на які збираються шанувальники класичних танців з міста та області. Діти з ліцею беруть участь у сьогоднішньому батлі. Чоловік говорить, що дорослі мають враховувати інтереси дітей. З танцювальним колективом співпрацює рік: “Для нашого ліцею є досить великим помічником в формуванні естетичних смаків, формуванні культури дітей. Такі, які б були корисні для суспільства. Хотілося підтримати своїх вихованців, які будуть тут показувати свою майстерність за рік”.

13-річна Еліна Бакуліна говорить, що цього разу вперше самостійно робила постановку для батлу: “Ми вперше самі поставили танець. І у нас мікс. Виходить у нас і гавайські шматочки, і трохи хіп-хопу. І у нас дуже багато різних елементів, у нас багато різних тем. Мені майже 13 років і я танцюю вже дев’ять років. Я хочу пов’язати своє майбутнє з цією справою, з танцями”.

Уляна Щербина, учасниця батлу: “Я на танці ходжу майже два роки. І мені подобається робити різні трюки. Гімнастикою займатися і танцями. І ще в мене була така історія, що я не могла зробити ані колесо, ні сісти на шпагат – нічого не могла зробити. Але мені мої тренери допомогли. І в мене все вийшло”.

Олександра Гриценко, учасниця батлу: “Мене звати Саша, я ходжу майже вже два роки на танці. І мені подобається танцювати, займатися гімнастикою, робити “колеса”.

Микола Левченко, декан факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету: “Ось така розгалуженість, яка існує у цього колективу, дозволяє привабити до естетичного виховання, до хореографічного мистецтва велику кількість школярів нашої області. Творча співпраця з “Оазисом” існує вже давно і факультету культури і мистецтв ХДУ, починаючи, мабуть, з того моменту, коли Ірина Сафонова стала магістром хореографії і отримала диплом саме ХДУ. Сьогодні вісім випускників працюють у цьому колективі і наша співпраця продовжується”.

Алла Рехліцька, завідувачка кафедри хореографічного мистецтва Херсонського державного університету: “Я хочу сказати, що ці діти у майбутньому намагаються повязати своє життя с хореографією. І дуже багато ідуть до нас навчатися. І те, що ми сьогодні тут, дає нам можливість поєднатися в певній думці. Це все те, що дає дитині можливість сформуватися в напрямку музики, в напрямку фізичного виховання, інтелектуального, комунікативного. Бо все це дає можливість дитині соціалізуватися в майбутньому в житті”.