Сб, 4 Січ 25
7.4°C

Інтерв’ю: жінка в поліції

Ella 05 Червня, 2020

Тема рівності та національної безпеки актуальна в наш час. Особливо, напевно, це стосується таких професій, де ще б 10 років тому сказали, що жінки точно не зможуть працювати.  “А зараз жінки, які несуть службу у Міністерстві внутрішніх справ, працюють нарівні з чоловіками, а не в їхній “тіні”” – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Національна поліція України.

Сьогодні маємо чудове інтерв’ю з Тетяною Пшонь, речницею ГУ НПУ в Херсонській області, про її вибір професії і досвід.

Доброго дня, пані Тетяно! Думаю варто розпочати з самого початку, розкажіть про себе та свою професію?

Доброго дня , я підполковник поліції . В правоохоронні органи прийшла 2003 року, тоді як курсантка Юридичного факультету. Стаж роботи можна рахувати з 2007 року.

Чи подобається Вам ваша професія?

Подобається. Напевно через те, що все своє свідоме життя я хотіла стати співробітницею поліції. Є різний досвід, наприклад 5 років працювала в слідчому підрозділі кримінальної поліції у справах дітей. Це і складна, і цікава професія. Наразі я займаюся постійною комунікацією з різними верствами населення. Ми відносимо до громади роботу поліції. Бо в наш час це дуже важливо. Без перебільшення можу сказати, що працюємо не шкодуючи себе і своїх сил.

Розкажіть, як відреагувала ваша сім’я на ваш вибір?

Ви знаєте, мої батьки завжди підтримували мене і кожне моє рішення. Напевно, завдяки їх підтримці я і стала на цей шлях. Батьки – вони дають крила, і ти відчуваєш себе впевненішою . Вони завжди переживають, бо різні ситуації бувають, наприклад, коли виїжджаєш на виклик або до місця пригоди, може статися і тілесні ушкодження, і будь-що.

Як працюєте в колективі?

В оточенні чоловіків – жартує пані Тетяна, – змагаємося тут, але так викарбовується характер і сила.  Складно взагалі , бо щоб зайняти позицію вище – треба працювати вдвічі більше , ніж, наприклад, чоловікам. Але нічого,  головне – цілеспрямованість.

Так, дійсно, це гарно ілюструє кількість генералів-жінок в нашій армії. Повертаючись до деяких питань з нашої розмови, ваша робота є дуже складною морально. Розкажіть, де ви шукаєте ресурс? Як наповнюєтесь?

Я люблю займатися спортом. Буває дуже втомлена йду бігати, а брат каже: “ Ти ж втомилася, куди тобі ще спорт?”, а мене це наповнює , дає внутрішню силу. Ще дуже люблю подорожувати Україною і медитувати, посеред наших краєвидів. Головне, як то кажуть, це внутрішній настрій, якщо ти позитивно ставишся – то це найголовніше, а також підтримка близьких.

Якщо б у Вас була можливість сказати жінкам, що вагаються чи не знають, що робити, лише одну фразу чи речення, то що б це було?

Будь впевнена в собі і ти все зможеш!

Гарно сказано, дякую Вам пані Тетяно за те, що поділилися власною історією а також за те, що Ви робите! Дякую Вам!

Дякую!

Історія Тетяни показує як завдяки бажанню та цілеспрямованості досягти  Якщо ви хочете дізнатися більше, як стати поліцейським, то перегляньте відео

Спілкувався Щоголь Данило