Інтернет-шахраї вкрали у білозерчанки понад 14 тисяч гривень
Мешканка Білозерки втратила 14,1 тисячу гривень, потрапивши у пастку кіберзлодіїв, що прикидались працівниками банку.
Про це повідомила поліція Херсонської області у Telegram.
Жінці зателефонував “працівник служби безпеки банку” та попросив конфіденційні дані її картки. Ця інформація потрібна була йому для того, щоб “убезпечити” її рахунок. Білозерчанка назвала шахраю реквізити картки та пін-код. Після цього вона втратила 14 100 гривень.
За схожою схемою 15 тисяч гривень поцупили у херсонця, який також довірився злочинцям.
Поліція відкрила провадження за ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України.
Правоохоронці нагадують, що справжні банківські працівники не вимагатимуть у вас особисті дані рахунку, PIN-код, тризначний номер на звороті картки, паролі до інтернет-банкінгу. Такими махінаціями займаються лише кіберзлодії. У випадку, якщо вам телефонують невідомі та починають задавати такі запитання, покладіть слухавку та зверніться до свого банку.
Фото ілюстративне
- На Херсонщині судитимуть білозерчанку, яка працювала в окупаційному “управлінні праці та соцполітики”. Жінці інкримінували колабораціонізм. На псевдопосаді вона перевіряла документи, формувала списки людей, що отримували “матеріальну допомогу” у рублях.
- 54-річний окупаційний голова Музиківки предстане перед судом за колабораціонізм. Чоловік допомагав проводити “референдум” у Загорянівці та Східному. Зрадникові загрожує до 10 років позбавлення волі.
- Двоє мешканок Чорнобаївської СТГ потрапили на гачок інтернет-злодіїв, що прикинулись їхніми родичами та попросили грошей у борг. Жінкам прийшли повідомлення від сестри та доньки з проханням перерахувати потрібну суму. Згодом виявилося, що потерпілі контактували з шахраями.