На Херсонщині благодійники облаштовують простір для дітей
На правобережній частині Херсонщині попри небезпеку російських обстрілів продовжують залишатись родини із дітьми. Благодійна організація “СОС Дитячі містечка Україна” допомагає у реалізації ініціативи херсонських волонтерів – облаштувати для малечі спеціальний простір для позашкільного дозвілля.
Про це нашому виданню розповів волонтер Ігор Цуркан.
“ГО «Херсонська ліга соціальних працівників” реалізовує проєкт освітньо-тренінгового центру “Своє”. Благодійна організація “СОС Дитячі містечка Україна” допомагає у цьому. Технічно нам сприяє керівник миколаївського офісу “СОС Дитячі містечка Миколаїв” Іван Бондарчук”, – говорить активіст.
Благодійники передали центру “Своє” у Херсоні набори для творчості, спорту та ігор, зручні меблі. Відепер діти зможуть взяти участь у майстер-класах та навчальних програмах у безпечному місці.
“Наша організація націлена на те, щоб проводити активності для дітей і по області. Звісно, якщо у громади є укриття, в якому можна безпечно зібрати публіку. Це може бути комплексний захід для дітей та батьків. Підключимо консультантів із центру зайнятості, можемо провести для дорослих тренінги з надання першої допомоги. Ми відкриті для співпраці”, – зазначив Ігор Цуркан.
Телефон для довідок: 066 744 03 13 (https://t.me/ligakherson).
- У 2023 році обласна адміністрація виплатила 7 тисячам осіб майже 40 млн грн матеріальної допомоги. Ті, хто опинився у скрутному становищі (наприклад, потрапив у небезпечну подію або надзвичайну ситуацію) отримали по 1-5 тис. грн. Сім’ям загиблих під час ворожих атак цивільних виплатили по 30 тис. грн.
- У Дар’ївській громаді відкриється мережа соціальних пралень. Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” виділив кошти на реалізацію ініціативи. Благодійники надали пральні засоби на 2 місяці та профінансують зарплатню трьом пралям, які працюватимуть у цих закладах.
- Домогосподарствам на Херсонщині, що постраждали від російської агресії, безкоштовно видадуть насіння овочів для весняної посівної. Отримати допомогу можуть мешканці деокупованих і прифронтових громад, ВПО та представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо), які володіють присадибними ділянками. Ініціативу реалізовує Програма USAID АГРО в межах проєкту “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна).