Нд, 29 Гру 24
0.8°C

Станіславський ясла-садок “Казка”: наука рухає вперед

life 17 Червня, 2017

З цим твердженням не можна не погодитись. Особливо тим, хто знаходиться під впливом цієї чудодійної сили. Такими відданими своїй праці людьми є педагоги Станіславського ясел-садка. Адже за час проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі» вже мають вагомі досягнення і щиро діляться ними з колегами не лише Херсонської області, а й всієї України. Так, у червні інструктор з фізкультури В.В.Лелеко, музичний керівник Л.В.Кулинич, вихователь О.О.Кравець взяли участь у ІІ Львівському фестивалі гуманної педагогіки «Доторкнутися до небес дитинства», а вихователь-методист Н.В.Кисла та практичний психолог К.О.Кобець охоче поділилися досвідом з колегами під час проведення майстер-класу «Організація роботи дитячої анімаційної студії в умовах навчального закладу». У вересні на засіданні кафедри дошкільної, початкової освіти й психології комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» розглянуто та рекомендовано до друку три авторські програми наших творчих педагогів: програму гуртка англійської мови з елементами художньої праці «Аrts and crafts» (В.Ю.Гольтцш), програму дитячої анімаційної студії «Kinder cinema» (Н.В.Кисла), програму соціально-морального розвитку дітей старшого дошкільного віку «Пізнаємо себе» (С.Я.Москаленко, Н.В.Кисла, Т.К.Бабич). Наразі програми успішно апробовуються, діти із задоволенням відвідують заняття, набуваючи нових знань, вмінь та навичок.

Про успіхи та досягнення педагогічного колективу успішно звітувала вихователь-методист Н.В.Кисла під час навчального семінару «Психолого–педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки», що відбувався 13-14 жовтня у стінах Київського національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова. Відповідальним та визначальним виступ був тому, що серед аудиторії, що нараховувала більше 600 учасників семінару з усієї України, були присутні наукові керівники експерименту, визначні педагоги та психологи: Ш.О.Амонашвілі, П.Ш.Амонашвілі, С.Д.Максименко, С.Л.Крук. Приємним є той факт, що про Станіславський ясла-садок вже знають наші колеги з Львівської, Тернопільської, Миколаївської, Київської областей, охоче пропонують співпрацю, цікавляться нашими здобутками.
Педагогічний колектив дошкільного закладу охоче ділиться своїм досвідом і з колегами Херсонської області. Тільки за 9 місяців 2016 року побувало 120 педагогів: вихователі, завідувачі, вихователі-методисти, головні спеціалісти відділів освіти з Голої Пристані, Херсона, Нової Каховки.

На часі виходить з друку друге видання методичного посібника «Формування психосоціальної компоненти здоров’я дітей дошкільного віку засобами інноваційних технологій» за авторством наших педагогів Л.Г.Кислої, С.Я.Москаленко, Т.К.Бабич, Н.В.Кислої та у співпраці з науковим керівником, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної, початкової освіти й психології комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Т.І.Туркот. Ми вдячні голові районної державної адміністрації В.М.Романову за підтримку і розуміння важливості нашої роботи та сприяння у друці посібника.

Педагогічний колектив Станіславського ясел-садка творчий, ініціативний, а головне – закоханий у свою роботу на благо маленьких українців.

Людмила Кисла,
завідувач Станіславським яслами-садком